Стосовно проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю)

 

 18 вересня 2009 року Держкомпідприємництвом було проведено зустріч з представниками Міністерства регіонального розвитку та будівництва і Держархбудінспекції та за попередньою домовленістю було вирішено в стислі терміни спільно розробити Критерії розподілу суб'єктів господарювання - замовників будівництва за ступенями ризику у сфері будівництва та архітектури.

Стосовно проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері будівництва та архітектури під час дії постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 N 502 "Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року" повідомляємо.

На даний час можливо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за зверненнями фізичних та юридичних осіб, зокрема, за зверненнями правоохоронних органів, прокуратури, народних депутатів України тощо.

В той же час, до розробки зазначених Критеріїв розподілу суб'єктів господарювання за ступенями ризику у сфері будівництва та архітектури можливо вважати, що об'єкти будівництва визначені в ДБН В.1.1-14-2008 (класу наслідків (відповідальності) будівель або споруд СС 3) як об'єкти, які мають наслідки значного (високого) ступеня ризику.

Лист від 18.09.2009 р. N 11232

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали