Сумарна заборгованість

сума всіх кредитів за операціями з рефінансування, наданих банку відповідно до Положення про застосування Національним банком України стандартних інструментів регулювання ліквідності банківської системи та непогашених на момент здійснення розрахунку вартості пулу, уключаючи проценти за користування кредитом овернайт, за весь строк користування короткостроковими кредитами рефінансування (без урахування вже сплачених процентів), а також процентів за три місяці користування довгостроковими кредитами рефінансування, розрахованих за поточною процентною ставкою.

(Національний банк, Постанова "Про затвердження Положення про застосування Національним банком України стандартних інструментів регулювання ліквідності банківської системи" від 17.09.2015 N 615 (Положення N 615))

...

 

Доступ до документа «Положення Національного банку України від 17.09.2015 № 615 Сумарна заборгованість [банку]» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали