РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 5 жовтня 1925 р.

Харків

Тимчасове Положення про Бюро Друку Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР

Щоб найповніше й правдивіше інформувати широкі маси трудящих про діяльність Уряду УСРР, Рада Народніх Комісарів УСРР постановила затвердити нижченаведене тимчасове положення про Бюро Друку Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР:

ТИМЧАСОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про Бюро Друку Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР

1. Бюро Друку засновується в складі Організаційно-Інформаційного Відділу Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР для інформації через пресу людности про діяльність і заходи Ради Народніх Комісарів УСРР, Української Економічної Наради і комісій при них про найважливіші заходи і законодавчі проекти, а також про господарчий, політичний та культурний стан республіки. На Бюро Друку покладається також інформувати пресу про урядові заходи, що надто цікавлять широкі кола трудящих.

2. Відповідно до зазначених завдань Бюро Друку випускає й періодичні інформаційні бюлетені й окремі повідомлення по найактуальніших і найінтересніших для широких мас питаннях.

Інформаційні бюлетені повінні містити в собі:

а) звіти про засідання Ради Народніх Комісарів УСРР і Української Економічної Наради, а також комісій при них;

б) інформацію про найважливіші законодавчі проекти, що надійшли на розгляд і висновок Ради Народніх Комісарів УСРР і Української Економічної Наради та які проробляється в їхніх комісіях;

в) популярний виклад і з'ясовання внесених на розгляд та затвердження Уряду законопроектів і ухвалених Урядом декретів та постанов;

г) висвітлення руху різних кампаній на спеціяльні завдання Уряду.

д) бесіди з представниками Уряду й відповідальними керовниками урядництв у справах, дотичних найважливіших розпоряджень і директив Уряду, а також у справах внутрішнього та міжнароднього становища СРСР і УСРР.

Увага Інформацію про постанови Ради Народніх Комісарів УСРР, що мають бути затверджені Президією Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, належить подавати з відповідним про те затвердженням.

3. Для складання інформаційних бюлетенів і повідомлень Бюра Друку користає зі всіх матеріялів, що є в розпорядженні Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР і Української Економічної Наради, народніх комісаріятів та центральних установ.

4. Бюлетені Бюра Друку передається пресі з візою Керовничого Справами Ради Народніх Комісарів УСРР, або його Заступника - Завідувача Організаційно-Інформаційного відділу Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР.

5. Інформацію, включену в інформаційні бюлетені і окремі повідомлення, передається місцевій (провінціяльній), центральній і союзній пресі через РАТАУ.

6. Редакціям всіх Харківських газет так центрального як місцевого значіння, бюлетені та повідомлення Бюра Друку передається безпосередньо.

7. В пресі можна містити тільки відомості й інформації про діяльність Ради Народніх Комісарів УСРР, Української Економічної Наради та їхніх комісій, що містяться в бюлетенях і повідомленнях Бюра Друку й ті, що їхню правдивість та точність належним робом візовано. Відповідальність за надруковання невізованих належним робом відомостей лягає на органи друку.

8. Бюлетені Бюра Друку складається двома мовами - українською й російською.

 

Заст. Голови Ради Народніх
Комісарів УСРР

І. БУЛАТ

Керуючий Справами Ради
Народніх Комісарів УСРР

Ф. БЕГА

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали