УГОДА
між Кабінетом Міністрів України і Урядом Туркменистану про співробітництво в галузі електроенергетики

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 28.01.98
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 28.01.98

Кабінет Міністрів України і Уряд Туркменистану, що іменуються надалі - Сторони,

керуючись загальноприйнятими нормами міжнародного права, а також чинними міжнародними договорами, укладеними між Урядом України і Урядом Туркменистану,

беручи до уваги положення Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі електроенергетики Співдружності Незалежних Держав від 14 лютого 1992 року,

виходячи з принципів рівноправності і взаємної вигоди

домовились про таке:

Стаття 1

Сторони розвиватимуть співробітництво у таких напрямах:

виробництво, передача, розподіл електроенергії;

розроблення інвестиційних проектів в енергетиці;

здійснення наукових досліджень, проектування та будівництво об'єктів енергетики;

ремонт, реконструкція, модернізація об'єктів енергетики, створення сервісних центрів, ремонтних баз, спільних підприємств;

створення централізованого запасу устаткування і запасних частин для потреб енергетики;

створення і розширення інформаційного простору в галузі електроенергетики та енергетичного будівництва.

Стаття 2

Сторони будуть спільно розробляти і реалізовувати концепцію та програми будівництва електростанцій в Туркменистані, міжсистемних ліній електропередачі на взаємовигідних умовах.

Стаття 3

Сторони визначають за необхідне узгодження їх політики в області стандартизації енергетичного устаткування, норм та правил його експлуатації.

Стаття 4

Сторони будуть обмінюватись інформацією про зміст чинного на їх території законодавства в галузі енергетики, основи тарифної політики на електричну та теплову енергію, системи обліку і звітності в енергетичному виробництві.

Стаття 5

Сторони сприятимуть розширенню взаємних поставок матеріально-технічних ресурсів для проведення ремонтів устаткування, а також укладенню міжгалузевої угоди про виробничу кооперацію між Міністерством енергетики та електрифікації України і Міністерством енергетики та промисловості Туркменистану.

Стаття 6

У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні і застосуванні цієї Угоди Сторони вирішуватимуть їх шляхом проведення переговорів та консультацій.

Стаття 7

Зміни і доповнення до цієї Угоди можуть вноситися за ініціативи будь-якої з Сторін на основі взаємної згоди.

Такі зміни і доповнення повинні бути оформлені окремим протоколом, який буде невід'ємною частиною цієї Угоди.

Стаття 8

Ця Угода набирає чинності з дня її підписання, буде чинною протягом 5 років і автоматично продовжуватиметься на наступні п'ятирічні періоди, якщо одна з Сторін письмово не сповістить другу Сторону про свій намір припинити чинність Угоди не пізніше ніж за 6 місяців до закінчення чергового періоду.

Вчинено в м. Ашгабат 28 січня 1998 р., у двох примірниках, кожен українською, туркменською та російською мовами, причому всі тексти є автентичними.

Для тлумачення положень цієї Угоди текст російською мовою має переважну силу.

 

За Кабінет Міністрів України

За Уряд Туркменистану

(підпис) 

(підпис) 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали