УГОДА
між Україною і Чеською Республікою про здійснення платежів соціального характеру

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 30.06.97
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 30.09.97

Україна і Чеська Республіка, далі - "Сторони",

виходячи з упевненості в тому, що необхідно забезпечити співпрацю та встановити загальні правила здійснення визначених платежів соціального характеру,

домовились про таке:

Стаття 1

Сторони забезпечать вільний переказ грошових коштів, що підлягають виплаті громадянам, організаціям (фізичним та юридичним особам) з постійним місцем знаходження в іншій країні, а саме:

а) аліменти, встановлені за рішенням суду або на підставі домовленості сторін;

б) платежі за подання необхідної лікарської допомоги;

в) платежі, пов'язані зі смертю особи;

г) виплати пенсій та інші виплати по соціальному страхуванню;

д) платежі, виплачувані на підставі судового рішення або іншого правомочного органу (суми на відшкодування застав і штрафів, збори за оформлення спадщини, аліментів або пенсій за кордоном);

є) спадщина;

ж) доходи з нерухомості та збереження фізичних осіб у разі їх переселення, що обґрунтовані документами;

з) авторські гонорари;

і) стипендії і решта платежів, пов'язаних із набуттям освіти;

к) допомога родичам, які постійно чи тимчасово проживають в іншій країні.

Стаття 2

Переказ коштів, наведених у Статті 1, буде здійснюватись уповноваженими банками Сторін у вільно конвертованій валюті.

Стаття 3

Перерахунок грошових коштів, що переказуються між фізичними і юридичними особами обох Сторін, з національної валюти однієї зі Сторін у вільно конвертовану валюту буде проводитись із застосуванням валютного курсу, затвердженого уповноваженими банками Сторін на дату отримання доручення на переказ.

Стаття 4

Сторони, представлені Урядами, в разі необхідності можуть домовитися про розширення переліку платежів, передбачених Статтею 1, а також про вирішення питань, пов'язаних зі здійсненням цієї Угоди, шляхом укладення Додатку до цієї Угоди.

Стаття 5

1. Кожна зі Сторін повідомить іншу Сторону про виконання нею внутрішньодержавних процедур, необхідних для вступу в дію цієї Угоди. Угода набирає чинності з першого дня наступного місяця після другої нотифікації.

2. Угода укладається на 3 роки. Її дія в подальшому автоматично продовжується завжди на один рік до моменту, поки одна зі Сторін не денонсує Угоду, повідомивши про таку денонсацію не пізніше, ніж за шість місяців до закінчення терміну дії Угоди.

Вчинено в м. Києві 30 червня 1997 року у двох примірниках, кожний українською та чеською мовами, причому обидва тексти є автентичні.

 

За Україну

За Чеську Республіку

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали