УГОДА
між Урядом України і Урядом Аргентинської Республіки про співробітництво в галузі культури, науки і освіти

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 08.08.95
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 01.09.97

Уряд України і Уряд Аргентинської Республіки, які надалі іменуються "Сторонами",

прагнучи до кращого взаємного ознайомлення з досягненнями їх країн у сферах культури, науки та освіти,

будучи переконаними, що співробітництво між обома країнами у вищевказаних галузях послужить ще більшому зміцненню зв'язків, які їх об'єднують,

погодились про таке:

Стаття 1

В рамках своїх повноважень і можливостей, Сторони прагнутимуть до розширення існуючого співробітництва і обміну в галузі культури, науки і освіти.

Стаття 2

Сторони заохочуватимуть:

співробітництво між державними та громадськими культурними, науковими, освітніми і туристичними організаціями обох країн, заохочуючи, в разі необхідності, підписання прямих угод між компетентними організаціями кожної зі Сторін;

обмін викладачами, студентами, вченими та фахівцями;

обмін інформацією та матеріалами в галузі культури, науки, освіти та науково-дослідницької роботи;

обмін книгами, газетами, журналами та іншими публікаціями культурного, освітнього і наукового характеру;

обмін освітніми, науковими і некомерційними художніми аудіо- і відеоматеріалами та кінофільмами;

організацію виставок образотворчого мистецтва та інших виставок в галузі культури;

організацію концертів і проведення драматичних, оперних, балетних та інших вистав;

організацію конференцій, семінарів і курсів з питань культури, науки та освіти;

переклад і видання художньої і наукової літератури, а також літератури з питань освіти.

Стаття 3

Обидві Сторони заохочуватимуть пряме співробітництво між університетами і науковими центрами двох країн, особливо в галузі мови, літератури і культури українського і аргентинського народів.

Стаття 4

Кожна зі Сторін сприятиме наданню стипендій, на основі взаємності, громадянам другої країни для навчання та підвищення кваліфікації у своїх вищих учбових закладах.

Стаття 5

Сторони заохочуватимуть прямі зв'язки між інформаційними агентствами, між радіо і телевізійними компаніями та іншими засобами масової інформації, а також обмін журналістами.

Стаття 6

Сторони вивчать необхідні умови для взаємного визнання дипломів, свідоцтв про навчання, вчених ступенів та звань, які видаються компетентними органами обох країн з метою проробки можливості підписання Угоди про їх еквівалентність.

Стаття 7

Для виконання положень цієї Угоди Сторони погоджуватимуть на визначені періоди Програми співробітництва, в яких визначатимуться заходи і фінансові умови для їх проведення.

Стаття 8

Ця Угода набуває чинності від дня одержання останнього з двох повідомлень про виконання необхідних конституційних формальностей щодо набуття чинності цією Угодою згідно з законодавством кожної зі Сторін.

Угода діятиме протягом п'яти років і автоматично продовжуватиметься на наступні п'ятирічні періоди, якщо жодна зі Сторін не повідомить письмово, за шість місяців до закінчення строку чинності, про свій намір не продовжувати її дію.

Вчинено в м. Києві 8 серпня 1995 року у двох примірниках, кожний українською та іспанською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

 

За Уряд України

За Уряд Аргентинської Республіки

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали