УГОДА
між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про взаємне скасування візових вимог для членів екіпажів авіакомпаній

ДАТА ПІДПИСАННЯ:

15.03.2012

 

16.04.2012

ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ:

17.05.2012


Уряд України та Уряд Китайської Народної Республіки (далі - Сторони),

визнаючи важливу роль, яку відіграє цивільна авіація у сприянні міжлюдським контактам між двома державами,

домовилися про таке:

Стаття 1

На основі принципу взаємності члени екіпажів авіакомпаній держав Сторін (у тому числі члени екіпажів, які є громадянами третьої держави) під час здійснення регулярних перевезень повітряним транспортом можуть користуватися безвізовим в'їздом і виїздом за поданням дійсних паспортів та списку екіпажа відповідного літака (із зазначенням ім'я, статі, дати народження, громадянства, посади та номеру паспорта), засвідченого печаткою авіакомпанії та наданого командиром екіпажу прикордонній службі аеропорту прибуття.

Стаття 2

1. Якщо після перетину кордону держави іншої Сторони, зазначеним у Статті 1 цієї Угоди членам екіпажа необхідно продовжити їхнє перебування через звичайну зміну складу екіпажа, хворобу, нещасні випадки, несправність літака, погоду або інші форс-мажорні обставини, вони можуть не звертатися з приводу видачі віз протягом 30 днів.

2. Якщо будь-який член екіпажа, зазначений у Статті 1 цієї Угоди, бажає перебувати на території держави іншої Сторони з особистих причин, то ця особа повинна отримати візу у дипломатичному представництві або консульській установі держави іншої Сторони перед в'їздом на територію держави іншої Сторони.

Стаття 3

Ця Угода набирає чинності на 31 день від дати останнього підпису та залишається чинною на невизначений строк. Якщо одна зі Сторін має намір припинити дію цієї Угоди, вона має письмово повідомити про це іншу Сторону дипломатичними каналами. Угода припинить дію на 31 день з дати такого повідомлення.

Вчинено в місті Київ "15" березня 2012 року та в м. Пекін "16" квітня 2012 року відповідно у двох оригінальних примірниках, кожний українською, китайською та англійською мовами, при цьому всі тексти є автентичними. У разі розбіжностей у тлумаченні положень цієї Угоди перевага віддається текстові англійською мовою.

 

За Уряд України

За Уряд Китайської
Народної Республіки

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали