УГОДА
між Урядом України та Урядом Республіки Болгарія про взаємне надання нерухомого майна для потреб дипломатичних і консульських представництв Республіки Болгарія в Україні і України в Республіці Болгарія

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 20.10.95
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 28.11.97

Уряд України та Уряд Республіки Болгарія, які надалі іменуються "Сторони",

враховуючи сприятливий і дружній розвиток відносин між двома країнами,

маючи на увазі об'єктивну потребу щодо створення належних умов для роботи дипломатичних і консульських представництв Сторін на територіях одна одної,

виходячи з принципу взаємності, рівних прав і рівної відповідальності,

прагнучи до подальшого розвитку і поглиблення довгострокових і взаємовигідних відносин,

базуючись на Віденській конвенції про дипломатичні зносини 1961 року і Віденській конвенції про консульські зносини 1963 року,

погодились про наступне:

СТАТТЯ 1

1. Уряд Республіки Болгарія надає на умовах взаємності Україні для потреб її дипломатичного представництва в м. Софії право безоплатного користування земельною ділянкою загальною площею 7690 кв. м, що знаходиться в районі "Овча купел" і є власністю Болгарської держави.

2. Точне місцезнаходження зазначеної земельної ділянки, її межі і площа визначені в план-схемі (додаток 1), яка є невід'ємною складовою частиною цієї Угоди.

3. Термін користування земельною ділянкою - 50 років, починаючи з дати підписання відповідного акта згідно зі ст. 7 цієї Угоди. Відповідний акт згідно зі ст. 7 є приймально-передавальний протокол.

СТАТТЯ 2

1. Уряд України надає на умовах взаємності Республіці Болгарія для потреб її дипломатичного представництва в м. Києві і консульського представництва в м. Одесі право безоплатного користування земельними ділянками, які є власністю Української держави:

- в місті Києві - земельну ділянку загальною площею 3600 кв. м, яка знаходиться за адресою вул. Госпітальна, 1;

- в місті Одесі - земельну ділянку загальною площею 4090 кв. м, яка знаходиться за адресою вул. Посмітного, 9.

2. Точне місцезнаходження зазначених земельних ділянок, їх межі і площа визначені в план-схемах (додатки 2, 3), які є невід'ємними складовими частинами цієї Угоди.

3. Термін користування наданими земельними ділянками - 50 років, починаючи з дати підписання відповідного акта згідно зі ст. 7 цієї Угоди.

СТАТТЯ 3

1. Уряд Республіки Болгарія надає на умовах взаємності Україні право безоплатного користування будинками, що збудовані на земельній ділянці, зазначеній в Статті 1 цієї Угоди:

будинок Посольства в м. Софії загальною площею 3545 кв. м;

житловий блок в м. Софії загальною площею 1966 кв. м.

2. Термін користування згаданими будинками - 50 років, починаючи з дати підписання відповідного акта згідно зі ст. 7 цієї Угоди.

3. Точне розташування будинків визначене в план-схемі (додаток 1), який є невід'ємною частиною цієї Угоди.

СТАТТЯ 4

1. Уряд України на умовах взаємності надає Республіці Болгарія право безоплатного користування будинками, що збудовані на земельних ділянках, зазначених у Статті 2 цієї Угоди:

- будинок Посольства в м. Києві з гаражем загальною площею 1705 кв. м;

- будинок Генерального консульства в Одесі з гаражем загальною площею 3541 кв. м;

- а також резиденцію для посла Республіки Болгарія в Україні загальною площею біля 200 кв. м;

- і житлову квартиру в м. Києві загальною площею біля 65 кв. м.

2. Термін користування зазначеними будинками і приміщеннями - 50 років, починаючи з дати підписання відповідного акта згідно зі ст. 7 цієї Угоди.

СТАТТЯ 5

Площі будинків та приміщень, які надаються Сторонами згідно зі Статтями 3 п. 1 та 4 п. 1, обчислені за їх внутрішніми роімірами.

СТАТТЯ 6

Сторони погодились, що після закінчення 50-річного терміну користування земельними ділянками, будинками га спорудами термін може бути продовжений на умовах взаємності.

СТАТТЯ 7

Передача земельних ділянок, будинків і споруд оформляється відповідними актами і на момент передачі нерухомості Українська Сторона виконає необхідні ремонтні роботи у м. Києві і м. Одесі згідно зі спільно складеним Сторонами протоколом (додаток 4), який є невід'ємною частиною Угоди.

Умови користування цими ділянками, будинками і спорудами повинні відповідати вимогам Віденських конвенцій 1961 і 1963 років, законодавству Сторін, принципу взаємності, рівних прав і рівної відповідальності.

СТАТТЯ 8

Користування земельними ділянками, будинками та приміщеннями, які надаються відповідно до Статей 1, 2, 3, 4 цієї Угоди, розпочинається після закінчення будівельних робіт на комплексі "Овча купел" у м. Софії, надання резиденції Послу Республіки Болгарія в Україні та однієї житлової квартири в м. Києві, а також закінчення ремонтних робіт будинків Посольства в м. Києві і Генерального консульства в м. Одесі на основі двостороннього протоколу.

СТАТТЯ 9

Витрати на догляд за земельними ділянками, а також на ремонт, перебудову та комунальне забезпечення будинків, приміщень і споруд, вказаних в цій Угоді, відносяться на рахунок Сторін, у користування яких вони надані.

СТАТТЯ 10

Право користування земельними ділянками, будинками і спорудами, зазначеними в Статтях 1, 2, 3 і 4 цієї Угоди, не може передаватися або підлягати обміну з третіми особами без письмової згоди на це іншої Сторони.

СТАТТЯ 11

Сторона, якій надається право користування земельними ділянками, будинками і спорудами, не бере на себе зобов'язань і не несе відповідальності стосовно можливих претензій на власність з боку третіх осіб.

У випадку виникнення таких претензій відповідальність несе Сторона, яка надала право користування цими ділянками, будинками і спорудами.

СТАТТЯ 12

1. Сторони беруть на себе зобов'язання забезпечити до меж наданих ними у користування земельних ділянок функціонування інженерних мереж: водопроводів, теплотрас, каналізацій, електричних і телефонних ліній, асфальтових шляхів. У випадку, коли немає можливості забезпечити централізоване теплопостачання, Сторона, що приймає, забезпечує локальне теплопостачання.

2. Сторони беруть на себе зобов'язання забезпечити безмитний провіз будівельних матеріалів для потреб дипломатичних і консульських представництв обох країн відповідно до Віденських конвенцій 1961 і 1963 років.

СТАТТЯ 13

Сторони взаємно звільняють одна одну від будь-яких зборів, пов'язаних з набуттям права на користування земельними ділянками та будівлями, зазначеними в цій Угоді.

СТАТТЯ 14

Ця Угода прирівнюється до нотаріально вчиненої дії, яка визначає права користування земельними ділянками та будівлями, зазначеними в Статтях 1, 2, 3, 4 цієї Угоди.

СТАТТЯ 15

Ця Угода набуває чинності після обміну нотифікаціями стосовно виконання Сторонами всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття Угодою чинності.

Вчинено в м. Софії 20 жовтня 1995 року у двох примірниках, українською і болгарською мовами, при цьому обидва тексти є автентичні.

 

За Уряд України

За Уряд Республіки Болгарія

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали