Верховна Рада України прийняла Постанову "Про подальшу роботу над законопроектом про внесення змін до Конституції України" (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб)

 

24 травня 2012 года

З метою забезпечення реалізації вимог статті 159 Конституції України та завершення конституційної процедури розгляду проекту закону про внесення змін до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб) (реєстр. №3251), у зв?язку з Висновком Конституційного Суду від 1 квітня 2010 року у справі за зверненням Верховної Ради про надання висновку щодо його відповідності вимогам статей 157 і 158 Конституції України, відповідно до статті 150 Регламенту Верховної Ради, ухвалено рішення про встановлення строку подання пропозицій та поправок до законопроекту - до 7 червня 2012 року та опрацювання комітетами Верховної Ради з питань правової політики, з питань бюджету, з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, з питань європейської інтеграції пропозиції та поправок до законопроекту - до 22 червня 2012 року.

Комітет з питань правової політики до 4 липня 2012 року має організувати надання народним депутатам документів, передбачених частиною третьою статті 150 Регламенту Верховної Ради.

Розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб) на пленарному засіданні Верховною Радою передбачено 5 липня 2012 року.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали