Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України" (щодо земель сільськогосподарських науково-дослідних установ і навчальних закладів)

 

12 вересня 2011 года

Законопроектом (реєстр. №7531) пропонується доповнити Земельний кодекс України положеннями про участь центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства у процедурі прийняття рішення про зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення, наданих у користування сільськогосподарським науково-дослідним установам та навчальним закладам, науково-дослідним та навчально-дослідним господарствам.

Зокрема, до статей 20 і 23 Земельного кодексу України пропонується включити приписи про врахування висновку центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства та погодження з ним питання щодо зміни цільового призначення даної категорії земель. Змінами до статті 186-1 Земельного кодексу України передбачено включення до складу Комісії з розгляду питань, пов‘язаних з погодженням документації із землеустрою, представників територіальних органів центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства у разі погодження проектів землеустрою, що розробляються з метою зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали