Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво)

 

12 вересня 2011 года

Законопроектом (реєстр. №3545) пропонується включити житлово-будівельні кооперативи в механізм інвестування у житлове будівництво, вдосконаливши при цьому регулювання питання права власності на квартиру в ньому та порядок ліквідації кооперативів.

Зокрема, у Законі "Про інвестиційну діяльність" передбачається, що об'єктами інвестиційної діяльності не можуть бути об'єкти житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління. Інвестування та фінансування будівництва таких об'єктів може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, які створені та діють відповідно до законодавства, житлово-будівельні кооперативи, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром виступає одиниця такої нерухомості.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали