Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до статті 34 та пункту 1 Прикінцевих положень Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо уточнення окремих положень)

 

6 жовтня 2011 года

Законопроектом пропонується надати право на виконання реконструкції або капітального ремонту житлових будинків у межах земель їх розміщення за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, тільки у випадках, коли такі будівельні роботи виконуються за кошти державного або місцевих бюджетів.

Крім того, пропонується на один рік (до 1 січня 2013 року) відстрочити набуття чинності частин третьої та четвертої статті 24 Закону "Про регулювання містобудівної діяльності", якими забороняється передача (надання) земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб за відсутності плану зонування або детального плану території, або зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та детальному плану.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали