Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про гастрольні заходи в Україні" (щодо свідоцтва)

 

18 жовтня 2011 года

Законопроект спрямований на удосконалення діючих механізмів реалізації державної політики в організації гастрольної справи в Україні.

Зокрема, проектом пропонується врегулювати питання надання дозволів на проведення гастрольних заходів, їх організації, проведення та обліку, особливості проведення благодійних гастрольних заходів, відповідальності за порушення законодавства щодо організації та провадження гастрольної діяльності.

За оформлення та видачу свідоцтва про проведення гастрольного заходу, згідно із документом, стягується плата в розмірі:

для гастрольних заходів за участю мистецьких колективів та окремих виконавців у жанрах театрального, академічного музичного, народного музичного мистецтва, автентичного фольклору - 1 відсоток від аншлагової вартості гастрольного заходу;

для гастрольних заходів за участю естрадних, циркових колективів та окремих виконавців - 3 відсотки від аншлагової вартості гастрольного заходу;

для шоу - програм усіх видів, а також у розважальних закладах за участю художніх колективів та окремих виконавців - 5 відсотків від аншлагової вартості гастрольного заходу.

Плату за оформлення та видачу свідоцтва про проведення гастрольного заходу (крім благодійного) на території України вносить його організатор.

Законопроектом передбачено, що держава забезпечує підтримку гастрольної діяльності вітчизняних гастролерів за рахунок коштів Державного бюджету України.

Документом пропонується також встановити, що особи, винні в порушенні вимог цього закону, несуть відповідальність. Так, мсцевий орган управління у сфері культури застосовує штрафні санкції до суб?єктів господарювання у разі:

організації та проведення ними гастрольного заходу без відповідного свідоцтва, виданого згідно з цим законом, або проведення такого заходу в іншому місці чи в інший строк, ніж зазначено у свідоцтві про проведення гастрольного заходу, - штраф у розмірі 20 відсотків аншлагової вартості гастрольного заходу, але не менше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

надання стаціонарного сценічного майданчика для проведення гастрольного заходу без відповідного свідоцтва або за наявності свідоцтва, в якому зазначені інше місце чи інша дата проведення такого заходу, - штраф у 2 відсотки аншлагової вартості гастрольного заходу, але не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

порушення власних зобов?язань про благодійний характер гастрольного заходу застосовується штраф у розмірі аншлагової вартості гастрольного заходу, але не менше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали