Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності"

 

2 листопада 2011 года

Законопроект спрямований на вдосконалення державної політики у сфері містобудування, посилення та персоніфікацію відповідальності суб?єктів містобудування за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, забезпечення стійкості, надійності та необхідної довговічності будівель і споруд. Відповідні зміни передбачається внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу, законів "Про електроенергетику", "Про архітектурну діяльність" та деяких інших, а також викласти у новій редакції Закон "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали