Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестицій у вітчизняну економіку"

 

8 листопада 2011 года

Законопроектом з метою створення привабливого інвестиційного клімату пропонується: відмінити оподаткування доходів, які виникають у разі валютних коливань при внесенні інвестицій, виражених в іноземній валюті; скасувати необхідність сплати авансового внеску з податку на прибуток для підприємств, прибуток яких звільнено від оподаткування; надати можливість погашення концесіонерами податкового боргу та перераховування в їх розпорядження сум надміру сплачених та невідшкодованих податків (зборів) підприємств державної чи комунальної власності, переданих у концесію; уточнити положення щодо віднесення концесійних платежів до валових витрат; виключити з об?єкту оподаткування ПДВ орендну (концесійну) плату за договорами оренди (концесії) державного чи комунального майна; стимулювати виробництво та застосування генеруючого обладнання для виробництва електроенергії з відновлювальних джерел енергії.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали