Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про інвестиційну діяльність" (щодо приведення у відповідність термінології)

 

21 листопада 2011 года

Законопроектом пропонується визначити терміни "інвестиційний проект", "проектна (інвестиційна) пропозиція" та зміст складових частин інвестиційного проекту, напрямів, шляхів та заходів державної підтримки і стимулювання інвестиційної діяльності, а також запровадити державну реєстрацію інвестиційних проектів та проектних (інвестиційних) пропозицій, які потребують державної підтримки.

Згідно із документом, інвестиційний проект - це сукупність цілеспрямованих організаційно-правових, управлінських, аналітичних, фінансових та інженерно-технічних заходів, які здійснюються суб?єктами інвестиційної діяльності та оформлені у вигляді планово-розрахункових документів, необхідних та достатніх для обґрунтування, організації та управління роботами з реалізації проекту. Розробленню інвестиційного проекту може передувати розроблення проектної (інвестиційної) пропозиції. Передбачено, що форма проектної (інвестиційної) пропозиції, на основі якої готується інвестиційний проект, для розроблення якого може надаватися державна підтримка, затверджується центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали