Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про особливості продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, у капіталізації яких взяла участь держави"

 

7 грудня 2011 года

Законопроектом пропонується визначити особливості продажу корпоративних прав держави у статутних капіталах банків, у капіталізації яких вона взяла участь відповідно до Закону "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Зокрема, передбачається врегулювати принципи продажу банків, визначити об?єкт та суб?єктів продажу банків, інших учасників цього процесу, визначити порядок і спосіб продажу банків, розкрити зміст та особливості окремих етапів продажу банків, які, зокрема, мають бути врегульовані підзаконними нормативно-правовими актами, а також врегулювати фінансові та договірні відносини продажу банків.

Законопроект визначає застосування відкритого та конкурентного способу продажу пакетів акцій банків, який має дозволити досягти найвищої ціни продажу пакетів акцій банків, що визначено однією з цілей цього закону.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали