Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо оподаткування операцій з дорогоцінними металами за участю Національного банку України)

 

8 грудня 2011 года

Законопроект спрямований на створення сприятливих умов для поповнення Національним банком України золотовалютних резервів держави, стимулювання запровадження та функціонування нових інвестиційних інструментів, підтримку стабільності національної валюти України.

Зокрема, передбачається звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходи, одержані громадянами від здавання брухту дорогоцінних металів НБУ та звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання дорогоцінних металів Національному банку, в тому числі їх ввезення на митну територію України, а також послуги, пов?язані із розвідкою, видобутком, виробництвом та використанням дорогоцінних металів.

Крім цього, пропонується звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходи, одержані громадянами від операцій з борговими зобов?язаннями, емітованими Національним банком, а також звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України дорогоцінних металів, необхідних для виготовлення інвестиційних монет, випуск яких планується НБУ.

В якості компенсатора втрат бюджету від зменшення надходжень податків, законопроектом пропонується запровадити оподаткування податком на додану вартість операцій з обігу іноземних монет, виготовлених з дорогоцінних металів.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали