Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до статті 46 Закону "Про автомобільний транспорт" (щодо перевізників-претендентів)

 

7 лютого 2012 года

Проектом з метою спрощення дозвільних процедур у сфері пасажирських автомобільних перевезень пропонується вилучити із переліку документів, які автомобільний перевізник подає конкурсному комітету для участі в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, документи, які видаються підрозділами ДАІ МВС України, а саме: довідку про відповідність технічного стану автобусів претендента умовам перевезень та висновок Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ про відповідність претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху.

При цьому, пропонується встановити обов'язок органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади не менш як за дев'ять днів до дати проведення конкурсу інформувати відповідні підрозділи Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ про перевізників-претендентів, які подали документи на конкурс у порядку, який затверджується Міністерством інфраструктури за погодженням з Міністерством внутрішніх справ.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали