Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до статей 9 і 25 Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

 

21 березня 2012 года

Законопроектом пропонується встановити окремий порядок сплати єдиного внеску для платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього закону. Зокрема, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, що беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, замість щомісячної плати пропонується сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом.

Для інших платників єдиного внеску пропонується сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, причому платникам, зазначеним у пункті 4 (фізичні особи - підприємці) - до 10 лютого, а зазначеним у пункті 5 (особи, які забезпечують себе роботою самостійно) - до 1 травня наступного року. Звітним періодом для всіх цих платників єдиного внеску пропонується встановити календарний рік.

Проектом передбачається синхронізувати сплату та подання звітності підприємцями як у Податковому кодексі, так і в Законі "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали