Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до статті 35 Господарського процесуального кодексу України" (щодо підстав звільнення від доказування)

 

21 травня 2012 года

Законопроектом пропонується викласти у новій редакції статтю 35 "Підстави звільнення від доказування" ГПК України, більш чітко врегулювавши у ній питання застосування преюдиції залежно від суб?єктного складу сторін у господарській справі та сторін у цивільній, адміністративній чи кримінальній справі.

Згідно із проектом, "Обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, можуть не доказуватися перед судом, якщо в суду не виникає сумніву щодо їх достовірності та добровільності визнання цих обставин.

Обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування.

Обставини, встановлені судовим рішенням у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Вирок суду з кримінальної справи, що набрав законної сили, є обов'язковим для господарського суду при вирішенні спору з питань, чи мали місце певні дії та ким вони вчинені".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали