Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів"

 

6 вересня 2011 года

Законопроектом (реєстр. №8494) пропонується внести зміни до Закону "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів", якими запроваджується процедура відстеження у відкритій системі обігу продукції, яка містить ГМО, або отримана з їх використанням. Згідно із проектом, відстеження має здійснюватись шляхом декларування такої продукції суб?єктами господарювання, які вперше вводять її в обіг, а також передачі копії відповідної декларації при кожній операції з передачі відповідної продукції. Зазначені документи (декларація, її копія), а також іншу відповідну документацію суб?єкти господарювання зобов?язані зберігати протягом п?яти років.

Крім того, передбачається, що Кабінет Міністрів визначає наукову установу, уповноважену на виконання функцій Науково-методологічного центру з питань випробувань ГМО та її функції. Окремо встановлюються повноваження Науково-методологічного центру з питань випробувань ГМО (стаття 11?, якою доповнюється згаданий закон).

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали