Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до Закону "Про трубопровідний транспорт" (щодо реформування нафтогазового комплексу)

 

21 березня 2012 года

Проектом пропонується з метою запровадження правових механізмів реформування нафтогазового комплексу внести необхідні для цього зміни до Закону "Про трубопровідний транспорт", зокрема дозволити проведення реорганізації державних підприємств, НАК "Нафтогаз України" та її дочірніх підприємств, що провадять діяльність з транспортування магістральними та/або розподільними трубопроводами, зберігання у підземних газосховищах за рішенням Кабінету Міністрів України.

Документ містить норму, відповідно до якої приватизація державних підприємств, дочірніх підприємств Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", що провадять діяльність з транспортування магістральними та/або розподільними трубопроводами, зберігання у підземних газосховищах, Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", а також підприємств, установ, організацій, які були утворені внаслідок їхньої реорганізації, забороняється.

Проектом передбачено також, що відчуження основних фондів та акцій державних підприємств, що провадять діяльність з транспортування магістральними та/або розподільними трубопроводами, зберігання у підземних газосховищах, передача їх з балансу на баланс, в концесію, оренду, лізинг, заставу, управління, до статутного фонду інших юридичних осіб, вчинення інших правочинів, що можуть призвести до відчуження основних фондів та акцій цих підприємств, а також основних фондів та акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", дочірніх та заснованих нею підприємств, мають бути заборонено, крім випадків, коли результатом таких дій є: передача основних фондів та акцій таких підприємств виключно державному підприємству або акціонерному товариству, 100 відсотків акцій якого перебуває у державній власності України; створення державних підприємств або акціонерних товариств, 100 відсотків акцій яких є у державній власності України.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали