Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій

 

21 березня 2012 года

Проектом пропонується врегулювати відносини у сфері приєднання електроустановок до електричних мереж та систем газоспоживання до газових мереж, зокрема, в частині, що стосується визначення вартості такого приєднання, здійснення плати за нього та джерел його фінансування тощо.

Згідно із проектом, вартість послуг з приєднання розраховується електропередавальною організацією у порядку, передбаченому Методикою розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, і обґрунтовується витратами, необхідними для будівництва та реконструкції електромереж від місця приєднання електроустановки замовника до місця забезпечення потужності.

Проектом, зокрема, також пропонується визначити, що:

електропередавальна організація - це суб'єкт господарювання, який отримав ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії на закріпленій території.

магістральні мережі (магістральні газопровідні мережі, магістральні газопроводи) - це технологічний комплекс, що функціонує як єдина система і до якого входить окремий газопровід з усіма об'єктами і спорудами, зв'язаними з ним єдиним технологічним процесом, або кілька газопроводів, якими здійснюється транзитне, міждержавне, міжрегіональне транспортування природного газу від пунктів приймання до пунктів передачі природного газу, в тому числі до газорозподільних мереж з метою подальшого розподілу.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали