Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до Закону "Про автомобільний транспорт" (щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень)"

 

12 січня 2012 года

Законодавчим актом визначено перелік дозвільних документів і ліцензійних карток, необхідних для здійснення автомобільних перевезень пасажирів і вантажів, виключена необхідність наявності ліцензії (ліцензійної картки) на здійснення перевезення пасажирів та вантажів та конкретизовано розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про автомобільний транспорт.

Документом запроваджується європейський підхід до процедури видачі документів на право здійснення господарської діяльності у сфері автомобільних перевезень, зобов'язано власників транспортних засобах встановлювати контрольні пристрої - тахографи, заборонено перевезення з третьої країни та (або) в третю країну нерезидентами України без отримання відповідних дозволів тощо.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали