Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування" з врахуванням пропозицій Президента України

 

9 вересня 2011 года

Законодавчим актом доповнено статтю 41 Кодексу законів про працю України новою підставою для розірвання трудового договору з посадовою особою у разі повторного порушення вимог законодавства у сфері ліцензування, державної регуляторної політики та з питань видачі документів дозвільного характеру.

Законом також внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передбачають посилення відповідальності за порушення законодавства, яким регулюється порядок видачі документів дозвільного характеру, ліцензій, а також порушення законодавства у сфері державної регуляторної політики та про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Законодавчим актом враховано пропозицію Президента України щодо доповнення Кодексу України про адміністративні правопорушення статтею 18839 "Порушення законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів". Згідно із цією статтею "неподання, несвоєчасне подання для державної реєстрації нормативно-правових актів, які відповідно до закону підлягають державній реєстрації, направлення на виконання нормативно-правових актів, що не пройшли державної реєстрації та не опубліковані в установленому законом порядку, а також надіслання для виконання вказівок, роз'яснень у будь-якій формі, що встановлюють правові норми, - тягнуть за собою накладення штрафу на керівників органів, нормативно-правові акти яких відповідно до закону підлягають державній реєстрації, від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Законом також внесені зміни до законів "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" і "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".

Законом також враховано пропозицію Президента України щодо виключення з Кодексу України про адміністративні правопорушення статті 16614 "Порушення законодавства у сфері державної регуляторної політики"

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали