Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про відзначення 75-річчя від дня народження Героя України Вячеслава Чорновола"

 

21 березня 2012 года

Як зазначається у документі, 24 грудня 2012 року виповнюється 75 років від дня народження видатного державного та громадського діяча, борця за незалежність України, народного депутата України першого - третього скликань, одного з лідерів українського правозахисного руху, журналіста, багаторічного лідера Народного Руху України, Героя України Вячеслава Максимовича Чорновола.

Відповідно до постанови, уряду рекомендовано: утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 75-річчя; розробити і затвердити відповідний план заходів; вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення; сприяти виданню праць В.Чорновола, в тому числі завершення видання творів у десяти томах "Вячеслав Чорновіл"; надати допомогу Черкаській обласній державній адміністрації у добудові державної садиби-музею В.М. Чорновола у селі Вільхівець Черкаської області; провести у грудні 2012 року в Києві наукову конференцію "Роль Вячеслава Чорновола у відновленні незалежності України та становленні української державності", а також тематичні конференції, круглі столи, присвячені життю та діяльності В. Чорновола, в інших регіонах України.

Постанова також містить низку інших рекомендацій і пропозицій, зокрема: Державному комітету телебачення і радіомовлення - організувати висвітлення в засобах масової інформації фільмів та радіопрограм про життя, політичну діяльність і журналістську творчість Вячеслава Чорновола, та забезпечити їх широку трансляцію до дня його народження; Національному банку - здійснити випуск пам?ятної монети із зображенням Вячеслава Чорновола; Українському державному підприємству поштового зв?язку "Укрпошта" - видати серію поштових конвертів та здійснити спецпогашення марок з портретом Вячеслава Чорновола; Київській міській державній адміністрації - встановити пам?ятну дошку Герою України Вячеславу Чорноволу на будівлі за адресою: м. Київ, вул. Гончара, 33, де він працював.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали