Верховна Рада України ухвалила Закон "Про морські порти України"

 

17 травня 2012 года

Законодавчим актом визначаються правові, економічні та організаційні основи діяльності в морських портах. Законом врегульовуються відносини у сфері портової діяльності, зокрема встановлюється порядок будівництва, відкриття, розширення та закриття морських портів в Україні, порядок провадження на їх території господарської діяльності, у тому числі надання послуг, визначається правовий режим об'єктів портової інфраструктури, основи державного регулювання діяльності в морських портах тощо.

Законом також врегульовано діяльність органів виконавчої влади, що здійснюють державне регулювання, управління, державний нагляд та контроль за безпекою мореплавства, нагляд та контроль у сфері діяльності морських портів, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту, адміністрації морських портів України, власників морських терміналів, портових операторів, інших суб'єктів господарювання, що провадять свою діяльність у морському порту, та споживачів їх послуг (товарів, робіт).

Документом встановлено, що "межі акваторій морських портів визначаються і змінюються Кабінетом Міністрів Україні без порушення меж акваторій суміжних морських рибних портів та річкових портів. Відведення акваторії морського порту (надання в користування) адмінстрації морських портів України здійснюється на підставі рішення Кабінету Міністрів України відповідно до закону".

Законодавчим актом також внесені зміни до низки законодавчих актів.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали