Верховна Рада України ухвалила Закон "Про охоронну діяльність"

 

8 вересня 2011 года

Законодавчий акт визначає організаційно-правові принципи здійснення господарської діяльності в сфері надання послуг з охорони власності та громадян.

Закон спрямований на створення умов для:

захисту майна, забезпечення прав і законних інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб;

забезпечення державного контролю за здійсненням заходів з охорони майна та фізичних осіб;

розвитку та вдосконалення сфери надання послуг з охорони власності та громадян.

Закон регулює відносини суб'єктів господарювання під час організації та здійснення ними охоронної діяльності.

Дія закону поширюється на правовідносини правоохоронних органів та військових формувань в процесі надання ними послуг з охорони власності та громадян в частині, що не регулюється законодавчими актами, регламентуючими їх діяльність.

Законодавчий акт передбачає державне регулювання у сфері охоронної діяльності. Згідно із законом, "органами державного регулювання у сфері охоронної діяльності є Кабінет Міністрів України, а також центральний орган виконавчої влади у сфері охоронної діяльності".

Законом також передбачено ліцензування охоронної діяльності, яке здійснюється у порядку, визначеному Законом "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

У разі анулювання ліцензії суб'єкта охоронної діяльності видача нової ліцензії йому та створеним ним або його засновником (засновниками) новим суб'єктам господарювання допускається не раніше ніж через рік з дня анулювання ліцензії.

Законодавчий акт визначає застосування в охоронній діяльності заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та використання службових собак, взаємодію суб'єктів охоронної діяльності з правоохоронними органами та громадськістю тощо.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали