Верховна Рада України ухвалила Закон "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі"

 

17 червня 2011 года

Законодавчим актом визначено особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі, що має забезпечити більш ефективне функціонування відповідних підприємств. Зокрема, визначені об'єкти та суб'єкти управління державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

Згідно із законом, до об'єктів управління державної власності в оборонно-промисловому комплексі належать:

майно державних підприємств оборонно-промислового комплексу, в тому числі казенних підприємств, які входять до складу Державного концерну "Укроборонпром";

майно, передане в установленому порядку Державному концерну "Укроборонпром";

пакети акцій, що належать державі в статутних капіталах акціонерних товариств, що провадять діяльність в оборонно-промисловому комплексі, та передані в установленому порядку в управління Державного концерну "Укроборонпром".

Суб'єктами управління державної власності в оборонно-промисловому комплексі Законом визначені Кабінет Міністрів України і Державний концерн "Укроборонпром".

Законодавчим актом також визначені особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

Відповідний законопроект зареєстровано за №8462.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали