Верховна Рада України ухвалила Закон "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо вилучення з Переліку документів, які за своєю природою не є дозвільними)

 

21 травня 2012 года

Законом внесено зміну до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", виключивши пункти 15 (дозвіл на укладення договору оренди нерухомого майна, що належить до власності Автономної Республіки Крим чи перебуває у державній чи комунальній власності), 84 (погодження Верховною Радою України продажу земельних ділянок, що перебувають у власності держави, крім земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, іноземним державам та іноземним юридичним особам) та 123 (сертифікат на право займатися аудиторською діяльністю).

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали