Верховна Рада України ухвалила Закон "Про прийняття поправок до Угоди про заснування Чорноморського банку торгівлі та розвитку"

 

26 грудня 2011 года

Закон розроблено з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеними Поправками. Поправки, прийняті 19.06.2011 р. Резолюцією № 131 "Про внесення Поправок до Угоди про заснування ЧБТР", набирають чинності для всіх членів ЧБТР з дати, коли Банк отримає підтвердження про здійснення всіма його державами - засновницями процедур, передбачених національним законодавством для набуття чинності цими Поправками. Відповідно до п. "е" статті 9 Закону "Про міжнародні договори України" Поправки підлягають ратифікації Верховною Радою.

Прийняття закону забезпечить врегулювання правових аспектів набрання чинності Поправками до Угоди про заснування ЧБТР, метою діяльності якого є надання ефективного сприяння перехідному процесу в державах-членах, спрямованому на забезпечення економічного розвитку регіону, фінансування та сприяння регіональним проектам і надання інших банківських послуг у межах проектів державного та приватного секторів держав-членів, сприяння торгівлі між державами-членами.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали