Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Додатків до документів, складених за результатами Першої спільної перевірки проходження лінії державного кордону між Україною і Угорською Республікою, проведеної в період 1997-2003 років"

 

3 листопада 2011 года

Законом затверджено Додатки до документів, складених за результатами Першої спільної перевірки проходження лінії державного кордону між Україною і Угорською Республікою, проведеної в період 1997-2003 років, відповідно до Договору між Україною і Угорською Республікою про режим українсько-угорського державного кордону, співробітництво та взаємодопомогу з прикордонних питань від 19 травня 1995 року, яку було ратифіковано Законом № 447/95-ВР від 22 листопада 1995 року.

Необхідність внесення змін, що містяться у Додатках, виникла внаслідок природних змін на річкових ділянках державного кордону (підмив берегів), які відбулися після 2003 року. Внаслідок цих змін Українсько-Угорською прикордонною комісією було здійснено перенесення дев?яти (п?яти - угорських та чотирьох - українських) прикордонних знаків на безпечну відстань. При цьому лінія проходження державного кордону не змінилася. За результатами перенесення прикордонних знаків було підготовлено нові протоколи прикордонних знаків та внесено зміни до списку координат, які і ратифіковано законом.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали