Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Інструменту підписки на акції ЄБРР, які підлягають сплаті на вимогу"

 

9 грудня 2011 года

Законом ратифіковано Інструмент підписки на акції Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), які підлягають сплаті на вимогу, підписаний 19 травня 2011 року у м. Київ, що набирає чинності для України у порядку, передбаченому Резолюцією Ради керуючих ЄБРР № 128 "Збільшення дозволеного до випуску статутного капіталу, випуск та підписка на капітал, який підлягає сплаті на вимогу, та викуп" від 14 червня 2010 року.

Ратифікація документа дозволить забезпечити участь України у збільшенні акціонерного капіталу ЄБРР, що підтримає частку України у статутному капіталі Банку на рівні 0,8% та дасть змогу в подальшому розраховувати на ефективне фінансування банком проектів, які мають важливе значення для досягнення стратегічних пріоритетів розвитку економіки України.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали