Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства"

 

20 червня 2012 года

Цілями Конвенції Ради Європи №201, прийнятої 25 жовтня 2007 року в м. Ланцарот (Іспанія) та підписаної від імені України 14 листопада 2007 року, є запобігання сексуальній експлуатації та сексуальному насильству стосовно дітей і боротьбі із цими явищами, захист прав дітей, які стали жертвами сексуальної експлуатації та сексуального насильства, сприяння національному та міжнародному співробітництву щодо зазначених питань. Ратифікація Конвенції забезпечить ефективне виконання її положень шляхом встановлення особливого механізму моніторингу.

Закон ухвалено у виправленому офіційному перекладі.

Зокрема, у виправленому офіційному перекладі назва Конвенції "Council of Europe Convention on the Protection of Children Against Sexual Exploitation and Sexual Abuse" перекладається як "Конвенція Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства", а не як у попередньому офіційному перекладі - "Конвенція Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального розбещення"; стаття 12 "Reporting suspicion of sexual exploitation of sexual abuse" - як "Повідомлення про підозру в сексуальній експлуатації та сексуальному насильстві", а не як "Повідомлення про підозру в сексуальній експлуатації та сексуальному розбещенні"; стаття 18 "Sexual abuse" - як "Сексуальне насильство", а не "Сексуальне розбещення"; стаття 22 "Corruption of children" - "Розбещення дітей"; термін "sexual abuse" - "сексуальне насильство", а не "сексуальне розбещення" врахований по тексту.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали