Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Протоколу №3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС)"

 

16 травня 2012 года

Протокол спрямований на сприяння розвитку співробітництва між територіальними общинами або властями різних держав відповідно до політико-адміністративних структур і міжнародних зобов?язань держав, запобігання труднощам, виникнення яких можливе внаслідок розбіжностей в національному законодавстві в галузі транскордонного та міжтериторіального співробітництва.

Протокол встановлює, що територіальні общини або власті й інші органи можуть утворити орган транскордонного співробітництва у формі "об?єднання єврорегіонального співробітництва" (ОЄС) на території держав - членів Ради Європи, які є Сторонами цього Протоколу. Метою ОЄС є заохочення, підтримка та розвиток в інтересах населення транскордонного та міжтериторіального співробітництва між його членами у сферах спільної компетенції та відповідно до повноважень, установлених згідно з національним законодавством відповідних держав.

Ратифікація Протоколу сприятиме розвитку транскордонного співробітництва з урахуванням принципів та пріоритетів державної регіональної політики.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали