Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях"

 

19 жовтня 2011 года

Угода спрямована на забезпечення правових передумов для співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія у сфері космічної діяльності за напрямами, що становлять спільний інтерес для обох сторін.

Зокрема, Угодою закріплюються правові рамки регламентації питань суб?єктного складу правовідносин, напрямів та форм співробітництва, розподілу прав на об?єкти інтелектуальної власності, обміну даними, фінансування та відповідальності, механізмів вирішення спорів, митних привілеїв тощо.

Згідно з Угодою, відповідно до законодавства своїх держав, а також загальновизнаних норм і принципів міжнародного права, Сторони будуть розвивати співробітництво між двома державами у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

Співробітництво у рамках цієї Угоди може здійснюватися за такими напрямами: фундаментальна космічна наука, метеорологія, дистанційне зондування, геофізика, агрономія, космічні біотехнології, іоносфера та космічна плазма; космічні наукові та технічні прилади; мікросупутники та мінісупутники для наукових та комерційних цілей; бортові системи дистанційного зондування; космічні телекомунікаційні системи; космічні транспортні системи; наземна інфраструктура космічних систем, включаючи космодроми.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали