Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ), Угоди про сільське господарство між Україною та Королівством Норвегія, Угоди про сільське господарство між Україною та Ісландією та Угоди про сільське господарство між Україною та Швейцарською Конфедерацією"

 

8 грудня 2011 года

Законом виконуються внутрішньодержавні процедури для набуття чинності Угодою про вільну торгівлю між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) та трьома двосторонніми угодами про сільське господарство між Україною та Королівством Норвегія, Ісландією, Швейцарською Конфедерацією, що були підписані 24 червня 2010 року в м. Рейк'явік.

Угоди спрямовані на створення сприятливих умов для активізації розвитку торговельно-економічного співробітництва між державами, що беруть у них участь. Зокрема, крім передбаченого згаданими угодами поетапного зниження митних бар?єрів, до позитивних рис угод слід віднести ще й той факт, що групи товарів, які експортуються та імпортуються в рамках угод, не конкурують між собою.

Ратифікація зазначених угод сприятиме зміцненню зовнішньоекономічних зв?язків України, прискоренню, підвищенню ефективності розвитку національної економіки та її інтеграції у світове господарство.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали