Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр про економічне, наукове, технічне та промислове співробітництво"

 

9 грудня 2011 года

Набрання чинності Угодою, вчиненою 4 липня 2011 року в м. Київ, сприятиме розвиткові двостороннього співробітництва в галузях, що становлять взаємний інтерес двох держав, зокрема, шляхом створення промислових комплексів, розширення та модернізації промислових підприємств, обміну науковою та технологічною інформацією, технічними спеціалістами та науково-дослідним устаткуванням, сприяння розвитку інфраструктурних проектів, інших форм співробітництва.

З метою розвитку співробітництва у зазначених сферах Угодою передбачається створення та функціонування Міжурядової українсько-кіпрської комісії. Основними завданнями діяльності Комісії є: обговорення програм економічного, промислового, наукового та технічного співробітництва та проектів у сферах, що становлять взаємний інтерес; сприяння співробітництву малого та середнього підприємництва; заохочування підприємців обох держав до участі у міжнародних виставках та ярмарках, які проводитимуться на території держав будь-якої з Договірних Сторін, тощо.

Ратифікація Угоди створить правові підстави для розвитку двостороннього співробітництва в галузях, що становлять взаємний інтерес для двох держав, та сприятиме забезпеченню макроекономічної стабільності української економіки.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали