Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом"

 

9 грудня 2011 года

Ратифікована Угода встановлює еквівалентність національних грифів обмеження доступу, визначає компетентні органи Сторін, відповідальні за реалізацію положень Угоди, терміни щодо інформації з обмеженим доступом, принципи, порядок охорони та поводження з такою інформацією, надання доступу до такої інформації під час візитів представників двох держав, процедурні та контрольні питання тощо.

Зокрема, відповідно до цієї Угоди та свого національного законодавства Сторони вживають відповідні заходи щодо охорони інформації з обмеженим доступом, обмін якою здійснюється між уповноваженими особами Сторін, або спільно створеної інформації з обмеженим доступом.

Також Угодою визначено, що для інформації, зазначеної у пункті 1 цієї статті, Сторони забезпечують щонайменше такий саме рівень охорони, який надається їх власній інформації з обмеженим доступом з відповідним ступенем обмеження доступу згідно з пунктом 3 статті 2 цієї Угоди.

Згідно з Угодою, одержана інформація з обмеженим доступом використовується виключно у цілях, визначених при її передачі. Жодна із Сторін не має права передавати інформацію, зазначену у пункті 1 цієї статті, будь-якій третій стороні без попереднього письмового дозволу уповноваженого органу іншої Сторони, що надав відповідний гриф обмеження доступу, погодженого з компетентним органом безпеки цієї Сторони. Уповноважені органи забезпечують необхідний контроль за охороною інформації з обмеженим доступом.

Окрім того, відповідно до документа, доступ до одержаної інформації з обмеженим доступом надається лише тим особам, які потребують його за умов своєї службової діяльності, мають допуск і яких уповноважено мати доступ до такої інформації, а також проінструктовано з питань охорони інформації з обмеженим доступом відповідно до національного законодавства своєї Сторони.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали