Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про заходи, які стосуються розвитку співробітництва в сфері транспортування нафти територією України"

 

22 грудня 2011 года

Угода визначає принципи і засади співробітництва між Україною та Азербайджаном на міжурядовому рівні з транспортування азербайджанської нафти територією України та створює гідну правову базу для розвитку співробітництва і формування відповідних договірних відносин на рівні господарюючих суб?єктів сторін.

Зокрема, Угодою закріплено домовленості щодо умов, обсягів і напрямів транспортування нафти Азербайджанською Республікою системою магістральних нафтопроводів України: в напрямку Кременчуцького НПЗ з порту Одеса та нафтопереробних підприємств Західної України; транзитом в напрямку НПЗ у м. Мозир, Республіка Білорусь; транзитом територією України в напрямку країн Центральної та Східної Європи (Угорщини, Словаччини та Чехії), а також в напрямку НПЗ Республіки Польща з використанням білоруської та польської ділянок нафтопроводу "Дружба" (на період до завершення будівництва нафтопроводу "Броди-Плоцьк").

Набрання Угодою чинності сприятиме збільшенню обсягів транспортування нафти територією України і збереженню позицій України як транзитної держави.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали