Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності"

 

22 грудня 2011 года

Відповідно до Угоди, з метою координації спільної діяльності з удосконалення міждержавної системи охорони й захисту інтелектуальної власності, протидії правопорушенням у сфері інтелектуальної власності Сторони здійснюють співробітництво шляхом: зміцнення контактів, проведення спільних досліджень та обміну думками у сфері охорони й захисту інтелектуальної власності; обміну інформацією про законодавство держав-учасниць цієї Угоди у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності; погодження питань, пов?язаних з охороною й захистом інтелектуальної власності, у ході здійснення співробітництва у сфері економіки, торгівлі, науки, техніки та культури, а також сприяння в укладенні відповідних міжнародних договорів; здійснення спільних дій із запобігання правопорушенням, а також виявлення та припинення їх у сфері інтелектуальної власності й протидії таким правопорушенням; ужиття ефективних заходів для запобігання правопорушенням та припинення їх у сфері інтелектуальної власності; взаємного захисту суб?єктів господарської діяльності держав-учасниць цієї Угоди від недобросовісної конкуренції у сфері інтелектуальної власності.

Невід'ємною частиною Угоди є Положення про Міждержавну раду з питань правової охорони і захисту прав інтелектуальної власності, у якому визначені функції та права, порядок формування та організація роботи Міждержавної ради з питань правової охорони і захисту інтелектуальної власності. У рамках Міждержавної ради з питань правової охорони і захисту інтелектуальної власності передбачається створити три постійно діючі робочі комісії, які будуть відповідати за авторське право і суміжні права, промислову власність та правозастосування.

Ратифікація Угоди дозволить запроваджувати ефективні механізми реалізації правових норм охорони і захисту прав інтелектуальної власності, здійснення спільних заходів щодо попередження, виявлення і припинення правопорушень у сфері інтелектуальної власності, що сприятиме підвищенню іміджу України на міжнародній арені.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали