Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про співробітництво у сфері поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях"

 

3 травня 2012 года

Угода передбачає заходи щодо поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях з метою мінімізації їх негативного впливу на людину і довкілля, зокрема, шляхом обміну інформацією, науковцями, технічним персоналом, проведення спільних семінарів тощо.

З метою реалізації положень Угоди передбачається створення Спільного комітету, який має проводити засідання, як правило, один раз на рік в Україні або Японії.

Відповідно до тексту Угоди, вона не впливає на права і обов?язки України та Японії в межах інших чинних двостронніх або багатосторонніх міжнародних договорів, учасницею яких є Україна або Японія.

Ратифікація Угоди дасть можливість підвищити ефективність післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях на випадок виникнення катастроф на території обох держав.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали