Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грецької Республіки про взаємну охорону секретної інформації у сфері оборони"

 

18 жовтня 2012 года

Угода забезпечує рівноправний, партнерський характер взаємовідносин у процесі інформаційного обміну, зобов?язує Сторони вживати необхідних заходів щодо охорони отриманої в ході співробітництва секретної інформації у сфері оборони. За своїм змістом вона відповідає міжнародній практиці.

Суб?єктами виконання Угоди з української сторони є державні органи, підприємства, установи та організації, які відповідно до законодавства провадять діяльність, пов?язану з державною таємницею, та отримали дозвіл на передачу секретної інформації іноземному партнеру.

Визначений в Угоді порядок інформаційного обміну надає компетентним органам України та Грецької Республіки можливість забезпечувати належний державний контроль за дотриманням суб?єктами співробітництва вимог законодавства держав Сторін у процесі обміну секретною інформацією у сфері оборони.

Згідно з Угодою, компетентним органом безпеки для України є Служба безпеки України, а компетентним органом безпеки для Грецької Республіки є Відділ безпеки та контррозвідки Об'єднаного директорату військової розвідки Генерального штабу національної оборони Греції.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали