Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів"

 

22 жовтня 2012 года

Закон підтверджує згоду України на обов?язковість виконання положень, підписаних міжурядових двосторонніх документів, та завершення внутрішньодержавної процедури з боку України щодо набуття чинності зазначеною Угодою.

Зокрема, відповідно до статті 1 Угоди її положення поширюються на проїзд порожніх автотранспортних засобів, автомобільні перевезення пасажирів і вантажів автобусами та вантажівками, які зареєстровано в одній з договірних держав, між територіями держав, транзитом через їх території, і в/з третіх держав, а також сприяють загальному розвитку торговельних та економічних відносин між Україною та Республіки Сербія в цілому.

Статтею 18 Угоди передбачено, що Угода набуває чинності через тридцять днів після отримання останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття нею чинності.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали