Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля"

 

6 липня 2011 года

Угода спрямована на забезпечення участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля, метою функціонування якого є надання ефективної міжнародної фінансової підтримки на користь реалізації проектів, пов?язаних, насамперед, із підвищенням енергоефективності та поліпшенням екологічної ситуації.

Для виконання зобов`язань за Угодою Україна має сплатити до Фонду кошти в розмірі 10 млн. євро (2 млн. євро щорічно впродовж 5 років).

Участь України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля дозволить отримати доступ до значно більших фінансових ресурсів, ніж сплачуваний внесок. Зазначені кошти надаватимуться на безповоротній основі та використовуватимуться для підготовки і реалізації спільних з МФО інвестиційних інфраструктурних проектів. Очікується, що реалізація таких проектів матиме значний економічний ефект за рахунок зменшення обсягів споживання енергоресурсів установами, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів.

Ратифікація Угоди сприятиме залученню ресурсів для впровадження пріоритетних проектів модернізації муніципальної інфраструктури у сфері водо- та теплопостачання, використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0215.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали