Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у створенні, використанні та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки"

 

6 липня 2011 года

Метою Угоди, підписаної 21 травня 2010 року у м. Санкт-Петербург, є проведення заходів із подальшого створення, використання та розвитку національних мереж інформаційно-маркетингових центрів (ІМЦ) на погодженій Сторонами методологічній основі та об?єднання їх у міждержавну мережу для просування товарів і послуг держав - учасниць цієї Угоди на їхні національні ринки для цілей підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності.

Зокрема, відповідно до Угоди, Сторони створюють, використовують і розвивають національні мережі ІМЦ з подальшим об?єднанням їх у міждержавну мережу ІМЦ та здійсненням на її основі електронної торгівлі для вирішення низки основних завдань. Серед таких завдань - сприяння на системній основі забезпеченню організацій і громадян товарами, роботами та послугами, державами походження яких є держави - учасниці цієї Угоди; забезпечення інформаційної взаємодії між виробниками та споживачами у сфері виробничого споживання, а також між виробниками й органами державної влади держав - учасниць цієї Угоди, які здійснюють закупівлю продукції (робіт, послуг) для державних потреб; створення умов для формування виробничих замовлень, розвитку виробничої кооперації та залучення фінансових коштів й інших видів інвестицій у розвиток і модернізацію виробництва, тощо.

Також, згідно з Угодою, до основних завдань належить забезпечення укладення угод з використанням засобів електронної торгівлі; забезпечення послуг електронної взаємодії, загальних форматів надання інформації, уніфікованого документування операцій та обміну електронними повідомленнями, що мають юридичну силу, між учасниками електронної торгівлі та іншими суб?єктами мережі ІМЦ у ході взаємодії; забезпечення інформаційної безпеки під час електронної взаємодії державних і комерційних організацій - учасниць міждержавної мережі ІМЦ; створення бази даних про виробників товарів і послуг, що функціонують у державах - учасницях цієї Угоди; підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг держав - учасниць цієї Угоди.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0212.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали