Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України" (щодо вжиття заходів забезпечення позову при визнанні та виконанні рішення іноземного суду)

 

23 вересня 2011 года

Закон спрямований на забезпечення прав та інтересів осіб (стягувачів), які звертаються до суду з клопотанням про надання дозволу визнання та на примусове виконання рішення іноземного суду.

Згідно із документом, "суд за заявою особи, яка подає клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду, може вжити передбачені цим Кодексом заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду такого клопотання, якщо невжиття заходів забезпечення позову може ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду".

Встановлено також, що розгляд питання про вжиття передбачених цим Кодексом заходів забезпечення позову здійснюється відповідно до статей 151-155 цього Кодексу.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали