Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статі 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо уточнення положень)

 

11 жовтня 2011 года

Законом внесено зміни до порядку надання у 2011 році державних гарантій Кабінетом Міністрів для забезпечення повного або часткового виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єктів господарювання - резидентів України державного сектору економіки.

Зокрема, з визначених статтею 9 Закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік" напрямів надання зазначених державних гарантій вилучено: зобов'язання Державної іпотечної установи на суму 1.000.000 тис. гривень; фінансування інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних та інших проектів розвитку, які мають стратегічне значення та реалізація яких сприятиме розвитку економіки України, в тому числі імпортозамінних і експортоорієнтованих галузей; зобов'язання Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (за запозиченнями, пов'язаними з реалізацією проекту з будівництва енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС); для реалізації проекту будівництва мостового переходу через річку Дніпро в м. Запоріжжя на суму 500.000 тис. гривень; зобов'язання Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" на будівництво житла для молоді; для фінансування розвитку житлово-комунального господарства.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали