Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону "Про військовий обов'язок і військову службу"

 

18 жовтня 2011 года

Законодавчим актом уточнено термін продовження військової служби за новим контрактом для військовослужбовців в залежності від їх категорії та вислуги років.

Згідно із законом, "Строк проходження військової служби може бути продовжено за новим контрактом до досягнення граничного віку перебування на військовій службі:

для військовослужбовців, які проходять військову службу на посадах рядового складу, - на 3 роки;

для військовослужбовців, які проходять військову службу на посадах сержантського і старшинського складу, - на 5 років;

для осіб офіцерського складу - на строк від 5 до 10 років.

Для осіб офіцерського складу, які мають право на пенсію за вислугу років, за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено на строк від 2 до 10 років, але не більше ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі".

Одночасно, у зв'язку з прийняттям Закону "Про судоустрій і статус суддів", яким ліквідовані військові суди, передбачається внести відповідні зміни до Закону "Про військовий обов'язок і військову службу", а також визнати такою, що втратила чинність, Постанову Президії Верховної Ради України "Про військові звання суддів військової колегії Верховного Суду України" від 21 лютого 1994 року № 3966-XII.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали